Vineta Klotiņa

21768796_709420245913727_726031627509195

Ar jogu iepazinos pirms astoņiem gadiem, kad meklēju sev piemērotāko veidu fiziskās pašsajūtas uzlabošanai, lai atbrīvotos no ilgstoši sēdošā darba radītā diskomforta. Turpinot praktizēt regulāri, atklāju jogu kā iedarbīgāko līdzekli ķermeņa fiziskās veselības uzlabošanai un enerģētiskā līdzsvara uzturēšanai. Mana pārliecība ir, ka cilvēka ķermenis ir radīts kustībai, tādēļ, lai labi justos, tas piemērotā veidā regulāri jāizkustina. Esmu atklājusi, ka jogai piemīt īpaša spēja dziļi aizskart katru mūsu ķermeņa daļiņu, vājās vietas padarīt spēcīgākas, stīvās- lokanākas, saspringtās – atbrīvotas. Turklāt, regulāri praktizējot, pārmaiņas sajūtamas ne tikai fiziskā līmenī. Jogas pozitīvā iedarbība ir visaptveroša – tā sniedz vitalitāti, atbrīvo un līdzsvaro prātu, veicina garīgo attīstību, tas kopumā palīdz veidot pasauli labāku. Joga man ir veids, kā es spēju sajust, izprast un sakārtot sevi, līdz ar to padarīt arī harmoniskākas attiecības ar līdzcilvēkiem.

Tā kā vairākus gadus joga jau bija kļuvusi par neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā loģisks solis 2011. gadā sekoja mācības Baltijas jogas skolā Gundega, kur arī ieguvu nozīmīgas zināšanas un savu pirmo jogas pasniedzēja sertifikātu. Pēc jogas skolas pabeigšanas turpinu savas zināšanas par jogu regulāri papildināt semināros un meistarklasēs gan Latvijā, gan ārvalstīs. 2012. gadā man bija lieliska iespēja iepazīties ar Jivamukti jogu, kopš tā laika zināju, ka vēlos apgūt šo unikālo, integrēto jogas metodi. 2016. gadā maijā Ņujorkā pabeidzu Jivamukti jogas pasniedzēju apmācības ar šīs metodes dibinātājiem Sharon Gannon un David Life un esmu sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja.

Ļoti ceru, ka daloties ar pozitīvo pieredzi, kādu man pašai sniedz jogas prakse, varu padarīt kaut nedaudz labāku un interesantāku arī citu ikdienu.

Speciālā izglītība:

  • 2011.g. - profesionālās pilnveides izglītības programma Cilvēka enerģētiskā līdzsvara uzturēšana (Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību)

  • 2011. - 2012.g. Baltijas jogas skola “Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. standarta jogas pasniedzēja sertifikāts)

  • 2016.g. - JIVAMUKTI YOGA 300 hour TT ( 300 st. sertifikāts)

  • Semināri, meistarklases

 

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web