top of page

Taizemes masāža

Taizemes masāža jeb Healing Art of Touch apvieno sevī ķermeņa enerģētisko līniju aktivizēšanu un akupunktūru. Masāžas laikā tiek strādāts ar ķermeņa dziļajiem slāņiem, tādā veidā atbrīvojot iespējamos enerģētiskos nosprostojumus un atvieglojot traumu izraisītās sekas.


Ja ķermenī jūtams stīvums, sāpes un spēku izsīkums, iespējams tas radies fiziskas vai garīgas pārslodzes dēļ. Lai to novērstu, ķermenim būtu vajadzīga fiziska aktivitāte apvienojumā ar aktīvu elpošanu. Taizemes masāža spēj to sniegt ekskluzīvā veidā, jo tās laikā masieris ķermeni izvingrina, ļaujot saņēmējam pilnībā atslābināties. Tāpēc to pamatoti mēdz dēvēt par "lazy man's yoga" jeg slinko vingrošanu.


Taizemes masāža ir pilna ķermeņa masāža, kas notiek atrodoties uz liela matrača. Masāžas laikā ķermenis ir pilnībā nosegts, lai saņēmējam būtu pēc iespējas siltāk un ērtāk, un ēteriskās eļļas tiek izmantotas tikai galvas un sejas masāžas laikā.
Šī ir terapeitiska masāža, kas piemērota un būtu vēlama ikvienam, īpaši tiem, kurus moka bezmiegs, trauksme, fiziskas sāpes, emocionāli pārdzīvojumi un stress.

Sīkākai informācijai un vizuālo materiālu apskatei skatīt šeit Facebook vai Instagram.

Pilna ķermeņa masāža                                             65€/90 min

Masāža ar uzsvaru uz ķermeņa lejas daļu            55€/60 min

Masāža ar uzsvaru uz ķermeņa augšdaļu            55€/60 min

received_348144459574837_edited.jpg

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page