top of page

Svetlana Černous

svetlana_edited.jpg

Liktenis bija lēmis, ka mana vecmāmiņa pagājuša gadsimta trīsdesmitajos gados no Ukrainas nonāca Vidusāzijā, kur esmu dzimusi, tādēļ dažas austrumu tradīcijas ir stipri iesakņojušās mūsu ģimenē. Piemēram: mājās mēs visi sēžam turku pozā. Uzskatu, ka mana iepazīšanās ar jogu nebija nejauša. Trīspadsmit gadu vecumā mājās atradu senu grāmatu par jogu, kurā fotogrāfijās bija attēlots jogotājs dažādās āsanās(pozās). Kad pati mēģināju izpildīt šīs āsanas(pozas), tas man izdevās viegli.Vēlāk skolā smīdināju savus klasesbiedrus, staigājot pa grīdu uz ceļgaliem,vienlaicīgi sakrustojot kājas lotosa pozā.

Savu pirmo jogas nodarbību es apmeklēju 1996.gadā un uzreiz sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man ir vajadzīgs. No 2001.gada regulāri nodarbojos ar Hatha jogu, apmeklējot nodarbības, seminārus un kursus pie tādiem pazīstamiem jogas skolotājiem kā Andrejs Siderskis, Vjačeslavs Gucaļuks, Vjačeslavs Smirnovs, Reinhards Gamenthalers, Sergejs Sidorcovs, Bal Mukund Singh (Dhirendra Brahmačarja skola) un citiem. Kopš 2012. gada pasniedzu jogas nodarbības. Laika periodā no 2014.gada oktobra līdz 2015.gada maijam es mācījos un pabeidzu Hatha jogas pasniedzēju apmācības jogas skolā “Joga 108” pie tādiem pazīstamiem skolotājiem kā   Mihails Baranovs, Iļja Žuravļovs, Marija Vorobjova, kā arī pie anatomijas un fizioloģijas pasniedzēja, ārsta un jogas terapeita Artjoma Frolova. Līdz ar to esmu ieguvusi sertifikātu ar tiesībām pasniegt Hatha jogas nodarbības gan iesācējiem, gan jogotājiem ar pieredzi.Lai papildinātu savas zināšanas, esmu uzsākusi mācības Sanktpēterburgā, ar mērķi apgūt jogas terapiju Artjoma Frolova vadībā.

Kopš 2012.gada interesējos par tradicionālo ķīniešu medicīnu un strādāju ķīniešu tradicionālajā korporācijā Fohow, kura ražo dabiskos bio – imūnsistēmas regulatorus, kas popularizē ķīniešu veselības un ilgmūžības kultūru. Strādāju arī par manikīra un pedikīra speciālistu.Brīvajā laikā nodarbojos ar mājturību, dievinu adīt un šūt. Diemžēl mans darbs un mīļākie hobiji liek man ilgstoši atrasties sēdus, tādēļ regulāra nodarbošanās ar jogu ir kā brīnišķīgs papildinājums tam.

Pateicoties jogai manī ir radusies papildus enerģija, fantastisks garastāvoklis, laba izturība pret stresu, ir uzlabojusies imūnā sistēma, darbaspējas, bet pats galvenais – pateicoties jogai, esmu atradusi sev līdzīgi domājošus cilvēkus.

Es pasniedzu nodarbības gan iesācējiem, gan jogotājiem ar pieredzi. Manas nodarbības sastāv no sukšma un sthula vjajamas (vingrinājumi fiziskam un smalkam ķermenim), elpošanas tehnikas, karana-kramas, asanas un vinjasas.

​​

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page