top of page

Piecu nodarbību cikls topošajiem vecākiem no 7.augusta


Gatavošanās dzemdībām un dzīvei kopā ar mazuli.

Nodarbības notiks katru svētdienu no pl.12:00 - 14:00

07., 14., 21., 28.augustā un 4.septembrī.


Nodarbības vadīs Līga Roze-Kļaviņa, sertificēta dūla un zīdīšanas konsultante. Nodarbības iespējams apmeklēt vienai personai vai arī pārim gan Klātienē, gan Online.

1. nodarbība (7.augusts) - Dzemdības soli pa solim - dzemdību priekšvēstneši, dzemdību periodi, to galvenie uzdevumi un māmiņas un bēbīša paveicamie darbi katrā no tiem. 2.nodarbība (14.augusts) - Gatavošanās dzemdībām – elpas vingrinājumi, dzemdību pozas, relaksācijas tehnikas, partnera un dūlas atbalsta iespējas dzemdībās un dzemdību plāna nozīme. Kā pieņemt dzemdību sāpes, kā ar kustību, atbalsta, elpas un ļaušanās palīdzību veicināt dabisku dzemdību gaitu un kā iedrošināt bēbīti dzimt. Apskatīsim arī, kā rīkoties dažādās situācijās, kad dzemdības neiet uz priekšu. 3.nodarbība (21.augusts) – Zīdīšana – pirmie mirkļi kopā ar jaundzimušo un zīdīšanas uzsākšana. Uzzināsi, kā rodas piens, kas ir pirmpiens un kā zināt, vai mazulis ir paēdis. Kāds ir pareizs krūts satvēriens un ko īsti nozīmē zīdīšana pēc pieprasījuma. Apskatīsim visdažādākās zīdīšanas pozas un pārrunāsim, kā rūpēties par krūtīm, kā gaidīt atraudziņu un ko iesākt, kad mazulis kreņķējas par gāzītēm puncī. 4.nodarbība (28.augusts) - Pirmais mēnesis kopā ar mazuli – uzzināsi vairāk par to, ko piedzīvo tikko piedzimis mazulis un kā viņam palīdzēt adaptēties. Runāsim par mazuļa aprūpi, celšanu, nēsāšanu, mierināšanu, miedziņu, mazgāšanu un ģērbšanu. 5.nodarbība (4.septembris) - Pēcdzemdību laiks jaunajai māmiņai – pēcdzemdību laika emocijas un rūpes par savu ķermeni, pēcdzemdību vingrojumi. Pirtīžas un citi pēcdzemdību rituāli, kas kalpo par atbalstu un stiprinājumu jaunajām māmiņām, mazuļiem un visai ģimenei, lai vieglāk adaptētos un pieņemtu jauno.

* Pieteikties vari uz visu kursu vai uz atsevišķām nodarbībām.

* Lai garantētu sev vietu, reģistrējoties jāveic pilna apmaksa par kursu vai atsevišķu nodarbību.

* Vietu skaits ierobežots. * Visa kursa cena (5 nod.) - 85,00 eur * 1 nodarbības cena 1pers. - 20,00 eur * 1 nodarbības cena pārim - 25,00 eur

* Pieteikšanās: https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2022-08-07&lt=staff

- rakstot uz vinyasa@vinyasa.lv

- zvanot vai rakstot uz +371 28361789

60 views0 comments

Recent Posts

See All

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page