top of page

Meistarklase Eka Pada Koundinyasana ar Ievu Stocku.



10. jūnijā, no pl. 17:00 - 19:30, aicinām piedalīties meistarklasē, kur kopā ar jogas pasniedzēju Ievu Stocku apgūsi vienu no roku balansa pozām Eka Pada Koundinyasana. Šī meistarklase ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogas praktizētājiem, kuri vēlas uzlabot savas jogas prasmes.

Eka Pada Koundinyasana ir jogas poza, kas apvieno balansēšanu uz rokām un ķermeņa savērpšanos, tā uzlabo lokanību, pastiepj muskuļus un palīdz iztīrīt prātu.

Pasniedzēja Ieva par meistarklasi: "Meistarklases laikā mēs apgūsim pareizu pozas tehnisko izpildi, koncentrēsimies uz pareizu elpošanu un iemācīsimies meditācijas tehnikas, lai sasniegtu harmoniju un līdzsvaru prātā un ķermenī. Lai Jūsu pieredze būtu vēl pievilcīgāka, pēc meistarklases cienāsimies ar veselīgiem mājās gatavotiem saldumiem un tēju, kas palīdzēs Jums saglabāt enerģiju un uzlabos garastāvokli. Saldās uzkodas būs gatavotas no dabiskiem un kvalitatīviem produktiem, kas nodrošinās Jums garšas baudījumu un sniegs labsajūtu pēc meistarklases."


Nāc un apgūsti šo izaicinošo jogas asanu soli pa solim kopā ar Ievu.

Ieva ir specializējusies Hatha jogas grupu un individuālo nodarbību vadīšanā, pasniedz jogas nodarbības arī jaunajiem daiļslidotājiem un hokejistiem. Ievai ir pamatzināšanas ājurvēdā, viņa ir apguvusi dažādas elpošanas tehnikas, pilates, baleta horeogrāfijas, daiļslidošanas, gaisa akrobātikas, dažādu komandas sporta veidu prasmes. Ieva ir ļoti neatlaidīga un mērķtiecīga.


Kad? 10. jūnijā

Cikos? 17:00 - 19:30

Kur? Jogas studijā VINYASA, Rīgā, Antonijas ielā 20B (1.stāvā, ieeja no pagalma).

Cena? 25, - eur veicot pilnu apmaksu līdz 5.jūnijam. Apmaksu vari veikt pie mums uz vietas studijā skaidrā naudā vai pārsākaitot uz uzņēmuma kontu:

SIA "KUL WEB"

Reģistrācijas nr.: 40103615349

Banka: Swedbank AS, SWIFT kods: HABALV22

Norēķinu konts: LV43HABA0551035568561

Kā veikt reģistrāciju? Klikšķinot uz saites: https://vinyasa.pike13.com/e/205414232

vai rakstot uz e pastu vinyasa@vinyasa.lv

44 views0 comments

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page