top of page

Jivamukti jogas meistarklase: Pincha Mayurasana un balansēšana uz rokām.

Updated: Aug 17Šī būs spēcīga prakse, kas vērsta uz plecu, roku, korsetes un kāju muskulatūras nostiprināšanu. Iemācīsim ķermenim ieņemt sarežģītākas pozas, kas prasīs noturēt spēcīgu ķermeņa centru un lielu koncentrēšanos.


Jivamukti Yoga Masterclass: Pincha Mayurasana and Arm Balances.

This will be a strong practice directed at strengthening shoulders, arms, core, legs and teach the body enter into more complex postures that require holding center and full attention.


Kad? 26. augustā pl. 09:00 - 11:00. (2h) Kur? Jogas studijā Vinyasa, Antonijas ielā 20B (1.stāvs, ieeja no iekšpagalma). Cena? 35,00 – eur.


* Lai garantētu sev vietu meistarklasē, veic priekšapmaksu līdz 25. augustam.

Pieteikties: https://vinyasa.pike13.com/e/209847185


** Nodarbība notiks angļu valodā un pēc nepieciešamības tiks tulkota latviešu valodā.


Ja vēlies kaut ko uzzināt vairāk, droši sazinies ar mums rakstot uz vinyasa@vinyasa.lv


Vienā kustībā ar TEVI Jogas studija VINYASA


Par pasniedzēju Karinu. Karina Gusalava ir sertificēta un advancēta Jivamukti jogas pasniedzēja un Thai masāžas terapeite. Viņa ir dzimusi Latvijā, dzīvojusi ASV un Francijā, pašlaik dzīvo Barselonā un tur arī regulāri pasniedz nodarbības Jivamukti jogas centrā. Karina studējusi jogu Mandiram Yoga Dinamiko Barselonā, pēc tam Krishnamacharya Yoga Mandiram. Kopš 2012. gada viņa nodevusies Jivamukti jogas metodei, jo tā “pielāgo senās mācības modernajam dzīvesveidam”. Nodarbībās Karina dod iespēju sevis izzināšanai un izaugsmei un viņas kā Thai masāžas terapeites pieredze papildus palīdz izprast ķermeņa enerģijas plūsmu un virzīt praktizētājus uz apzinātāku un pacilājošāku praksi. Vairāk informācijas par Karinu var iegūt: https://jivamuktiyogabarcelona.com/team/karina/

Par Jivamukti jogu. Jiva tulkojumā no sanskrita nozīmē individuālā dvēsele, mukti – atbrīvots, atbrīvošanās. Jivamukti joga ir viena no pasaulē populārākajām un starptautiski atzītām jogas metodēm, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Stingri pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti joga ir praktiska metode, kas atklāj, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības, dzīvot harmonijā ar citām būtnēm un savās darbībās sasniegt vairāk pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs dzīvesveids), bhakti (dievišķā mīlestība), dhyana (meditācija), nada (dziļa klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana). Tipiska Jivamukti jogas nodarbība piedāvā klasiskas jogas mācības, kas attiecas gan uz praksi nodarbībā, gan un dzīvi ārpus tās, mantru un seno rakstu skandēšanu, apzinātu elpošanu, plūstošas pozu virknes (vinyasas), pozu asistēšanu, relaksāciju un meditāciju; daudzveidīga, eklektiska mūzika spēlē integrējošu lomu. Vairāk informācijas par Jivamukti jogas metodi https://jivamuktiyoga.com/the-jivamukti-method/

31 views0 comments

Recent Posts

See All

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page