top of page

Jivamukti Fundamentals


Jivamukti Fundamentals - trīs nodarbību cikls ar Karinu no Barselonas.


Šis 3 nodarbību cikls ir veidots ar akcentu uz pareizu jogas pozu izvietojumu un izpildījumu, dažādām niansēm, kas palīdzēs tālāk veiksmīgi pievienoties citām jogas nodarbībām droši un ar pārliecību. Tu iemācīsies arī lietot jogas palīglīdzekļus, kas palīdzēs jogas asanas/ pozas izpildīt pareizi un droši.


Šīs nodarbības ir piemērotas iesācējiem jogā un arī jogas pasniedzējiem, lai uzlabotu savu pasniegšanas prasmi nodarbībās. Tāpat aicināti arī jau praktizējoši jogotāji, lai atsvaidzinātu savas zināšanas pareizu pozu izpildē.


Lai padziļināti izpētītu un apgūtu jogas asanu pareizu izpildi, iesakām apmeklēt visas trīs nodarbības. Tāpat piedāvājam iespēju apmeklēt arī atsevišķas nodarbības.


Karinai visās nodarbībās asistēs arī mūsu pasniedzēja Vineta Klotiņa, kas ir sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja (JIVAMUKTI YOGA 300 Hours TT).


Jivamukti Fundamentals class.

The Fundamentals class provides the underlying structure to help a student be able to enter into

other classes intelligently and safely.

In the Fundamentals class alignment is the emphasis. Students are taught “how to do” asanas as

well as the use of props. This class is suitable for beginners, but open to all levels of practitioner.

Intermediate and advanced students will also benefit from exploring the alignment essentials

presented in these classes. It is advisable that a student register for all 3 classes, but a student

can also drop into any class at any time during the course.


Par pasniedzēju Karinu.

Karina Gusalava ir sertificēta un advancēta Jivamukti jogas pasniedzēja un Thai masāžas terapeite. Viņa ir dzimusi Latvijā, dzīvojusi ASV un Francijā, pašlaik dzīvo Barselonā un tur arī regulāri pasniedz nodarbības Jivamukti jogas centrā. Karina studējusi jogu Mandiram Yoga Dinamiko Barselonā, pēc tam Krishnamacharya Yoga Mandiram. Kopš 2012. gada viņa nodevusies Jivamukti jogas metodei, jo tā “pielāgo senās mācības modernajam dzīvesveidam”. Nodarbībās Karina dod iespēju sevis izzināšanai un izaugsmei un viņas kā Thai masāžas terapeites pieredze papildus palīdz izprast ķermeņa enerģijas plūsmu un virzīt praktizētājus uz apzinātāku un pacilājošāku praksi. Vairāk informācijas par Karinu var iegūt: https://jivamuktiyogabarcelona.com/team/karina/


Par Jivamukti jogu.

Jiva tulkojumā no sanskrita nozīmē individuālā dvēsele, mukti – atbrīvots, atbrīvošanās. Jivamukti joga ir viena no pasaulē populārākajām un starptautiski atzītām jogas metodēm, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Stingri pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti joga ir praktiska metode, kas atklāj, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības, dzīvot harmonijā ar citām būtnēm un savās darbībās sasniegt vairāk pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs dzīvesveids), bhakti (dievišķā mīlestība), dhyana (meditācija), nada (dziļa klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana). Tipiska Jivamukti jogas nodarbība piedāvā klasiskas jogas mācības, kas attiecas gan uz praksi nodarbībā, gan un dzīvi ārpus tās, mantru un seno rakstu skandēšanu, apzinātu elpošanu, plūstošas pozu virknes (vinyasas), pozu asistēšanu, relaksāciju un meditāciju; daudzveidīga, eklektiska mūzika spēlē integrējošu lomu. Vairāk informācijas par Jivamukti jogas metodi https://jivamuktiyoga.com/the-jivamukti-method/


Kad? 10., 17., un 24. augustā pl. 18:00 - 19:30. Kur? Jogas studijā Vinyasa, Antonijas ielā 20B (1.stāvs, ieeja no iekšpagalma). Cena? Visa nodarbību cikla cena ( 3 nodarbības) 40,00 – eur.

Vienas nodarbības cena 15,00 – eur Pieteikties: https://vinyasa.pike13.com/e/209808285


* Nodarbība notiks angļu valodā un pēc nepieciešamības tiks tulkota latviešu valodā.

Ja vēlies kaut ko uzzināt vairāk, droši sazinies ar mums rakstot uz vinyasa@vinyasa.lv


Vienā kustībā ar TEVI Jogas studija VINYASA


148 views0 comments

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page