top of page

Chakru harmonizēšana

Updated: Dec 8, 2022

Adventes laikā mūs parasti pārņem iekšēja vēlme kļūt labākiem, tīrākiem, vieglākiem, sakārtot un uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem.

Joga māca, ka cilvēka ķermenim ir septiņi galvenie enerģijas centri- saukti par

čakrām. Tie lielā mērā nosaka to, kā mēs uztveram realitāti. Kad šie enerģijas centri ir atvērti, veselīgi- tādi esam arī mēs gan fiziski un emocionāli, gan attiecībās ar citiem. Taču ja traumu, slimību vai neveselīgu attiecību dēļ čakras ir bloķētas, bloķēta tiek arī mūsu iespēja būt savā iespējami labākajā fiziskajā un emocionālajā stāvoklī.


Jivamukti jogas unikālā un iedvesmojošā čakru harmonizēšanas programma vada praktizētāju caur noteiktām pozām, afirmācijām un vienkāršām mantrām, kas atbrīvo un līdzsvaro čakras. Tā ir pilnīga ķermeni, prātu un garu aptveroša prakse, kas rosina plaukt enerģijai un aktivizē dzīvības spēku, lai ikviens iegūtu jaunu laimes, miera un pilnības izjūtu.


Šī, uz senajām jogas mācībām balstītā, čakru harmonizēšanas programma ir piemērota un noderīga arī mūsdienās. Steidzīgajā laikā, kad daudzi no mums jūtas atšķirti no citiem un no savas būtības, šī programma piedāvā iespēju dziedēt ķermeni, atvērt sirdi un dzīvot ar prieku.


Nodarbība notiks 2022. gada 15. decembrī pl.18:00 jogas studijā Vinyasa, (Rīgā, Antonijas ielā 20b), un to vadīs sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja Vineta Klotiņa.


Nodarbības ilgums 2h.


"Agro putniņu" cena līdz 11. decembrim 16 EUR, pēc tam 19 EUR.

Reģistrācija uz nodarbību: https://ej.uz/c2p7.


Rekvizīti nodarbības apmaksai: SIA Kul Web LV43HABA0551035568561


Vienā kustībā ar TEVI Jogas studija VINYASA

148 views0 comments

Recent Posts

See All

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page