Jogas studijas Vinyasa noteikumi

Jogas Studija Vinyasa ir SIA “Kul Web” struktūrvienība, kas atrodas Antonijas ielā 20b, Rīgā, LV-1010. SIA “Kul Web” reģistrācijas numurs: 40103615349. Juridiskā adrese: Dzelzavas iela 35-29, Rīga, LV-1084, tālr. 28361789, Swedbank konta numurs: LV43HABA0551035568561.

Ja klients nepiekrīt šiem noteikumiem, ir jāatsūta e-pasts ar temata (subject) tekstu “nepiekrītu noteikumiem”, rakstot uz adresi: vinyasa@vinyasa.lv. Šajā gadījumā klienta konts sistēmā tiek anulēts.

Reģistrēšanās uz nodarbību

Reģistrēšanās uz nodarbību notiek Jogas studijas Vinyasa sistēmā, kas atrodama interneta adresē: https://vinyasa.pike13.com, un kuru apkalpo Front Desk Inc.

Pieteikties uz nodarbību var arī izmantojot e-pastu: vinyasa@vinyasa.lv, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, laiku un datumu nodarbībai uz kuru jūs vēlaties reģistrēties.

Pieteikties nodarbībai var arī personīgi, atnākot uz studiju. Šajā gadījumā mēs nevaram garantēt vietu zālē, kā arī nevaram savlaicīgi brīdināt par iespējamām izmaiņām.

Reģistrēšanās uz nodarbību beidzas 2 stundas pirms nodarbības sākuma. Reģistrēšanās uz Rīta jogas nodarbībām beidzas plkst. 22:00 iepriekšējā dienā.

“Waiting list” jeb ”Gaidīšanas saraksts” ir funkcija Jogas Studijas Vinyasa sistēmā, kura tiek aktivizēta gadījumā, ja uz nodarbību pieteicies jau maksimāli atļauto cilvēku skaits.

Pieteikums ”Waiting list” nevar garantēt to, ka nodarbība notiks, kā arī to, ka būs vieta zālē. Šo pieteikumu pasniedzējam jāapstiprina atsevišķi. Klients pēc tam tiek informēts, saņemot e-pastu.

Atteikšanās no nodarbības notiek Jogas Studijas Vinyasa sistēmā internetā: https://vinyasa.pike13.com, vai izmantojot e-pastu vinyasa@vinyasa.lv. ne vēlāk kā 2 stundas pirms nodarbības sākuma.

Nodarbības apmeklēšana

Klientam uz nodarbību jāierodas laicīgi.

Pirmo reizi apmeklējot studiju, jāierodas 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai konsultētos ar pasniedzēju, kurš iepazīstinās ar nodarbības gaitu, noskaidros klienta veselības stāvokli, iepriekšējo jogas pieredzi, ja tāda ir, un fiziskās sagatavotības līmeni.

Klients uzņemas pilnu atbildību par savu veselību.

Klientam ir pienākums brīdināt pasniedzēju par savu veselības stāvokli, vai tā izmaiņām. Ja klientam ir šaubas par savu veselību, tad ieteicams pirms došanās uz nodarbību konsultēties ar ārstu. Ja kliente gaida bērniņu, noteikti par to ir jāinformē pasniedzējs.

Nodarbības atcelšana

Apmaksātu vienreizēju nodarbību, dāvanu karti vai abonementu nav iespējams anulēt, atgriežot naudu klientam.

Apmaksātu abonementu nav iespējams nodot citai personai.

Savukārt, apmaksātu vienreizēju nodarbību ir iespējams nodot citai personai, informējot par to Jogas Studiju Vinyasa pa e-pastu vinyasa@vinyasa.lv.

Ja par vienu nodarbību ir samaksāts eloktroniski (Jogas Studija Vinyasa sistēmā), un klients laicīgi (vismaz 2 stundas pirms nodarbības sākuma) ir atteicies no nodarbības, tad klientam tiek piešķirts viens apmaksāts apmeklējums, kuru klients var izmantot nakošajā reizē.

Jogas Studija Vinyasa var atcelt nodarbību 2 stundas pirms tās sākuma. Atcelšana notiek, nosūtot paziņojomu uz e-pastu klientiem, kuri reģistrējušies uz šo nodarbību. Šajā gadījumā nauda par apmaksātu nodarbību tiek atgriezta pilnā apmērā, vai klientam tiek pieškirts vienreizējs apmeklējums.

SEKO MUMS

  • Facebook - White Circle

​© 2015-2019 Jogas Studija Vinyasa, SIA Kul Web