Mana pirmā iepazīšanās ar jogu notika pirms 10 gadiem, kad kļuvu par Bikram Yogas fani. Tā ļāva iepazīt un izprast man ķermeni,  trenēt prātu un izaicināt sevi. Laikam ejot, sāku praktizēt Hatha Yogu,. Bieži izmantoju iespēju doties ārpus Latvijas, lai gūtu jaunu un neaizmirstamu jogas  pieredzi gan retrītos, gan nometnēs. Taizeme un Meksika ir atstājušas spilgtākos un vērtīgākos  iespaidus par jogu, meditāciju un dažādiem rituāliem.

Pagāja laiks, un es sapratu, ka joga nav tikai vingrošana vai meditācija- tas ir dzīvesveids, tā ir mācība par visiem dzīves aspektiem un līdzsvars starp ārējo un iekšējo. Tas mani motivēja iegūt padziļinātākas zināšanas, un 2019. gadā es absolvēju Baltijas Jogas skolu “Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. standarta Jogas pasniedzēja sertifikāts) un sāku izmantot savas zināšanas praksē.

Esot pasniedzējai, mani patīk lauzt stereotipus par jogu un mācīt tās praksē gūto izmantot dzīvē.

Savās nodarbībās pasniedzu Hatha jogu ar plūstošām āsanu pārējām, pielāgojot tās dažādiem sagatavotības līmeņiem. Mans pamatuzdevums, vadot nodarbības, ir prāta un enerģijas savienošana ar fizisko ķermeni.

SEKO MUMS

  • Facebook - White Circle

​© 2015-2019 Jogas Studija Vinyasa, SIA Kul Web