top of page

Šī nodarbība paredzēta visiem, kuriem ir vēlme uzsākt jogot. Cilvēki ar jebkādu fiziskās sagatavotības pakāpi var droši pievienoties grupai jebkurā laikā.

Nodarbības iesācējiem notiek draudzīgā atmosfērā, un to galvenais princips ir ahimsa jeb nevardarbība. Tā ir nevardarbība pret savu ķermeni – katra poza tiek izpildīta katra paša spēju robežās, bez pārcenšanās. Nodarbība tiek noslēgta uz pozitīvas nots, atstājot laiku arī eksperimentiem ar interesantākām pozām.

Jebkura jogas paveida galvenais mērķis ir dzīves kvalitātes uzlabošana. Joga ir plaši zināma kā efektīvs līdzeklis cīņā pret stresu, trauksmes sajūtu, bezmiegu, gremošanas traucējumiem un daudzām citām veselības problēmām.

Šīs nodarbības laikā jūs iemācīsities arī ieklausīties savā ķermenī, kas palīdzes sevi labāk izprast. Pēc regulāram nodarbībām uzlabosies lokanība un fiziskā izturība, kas ļaus iepazīt arī vairāk izaicinošākus jogas virzienus – tādus kā Ashtanga un Vinyasa.

N.B. Ja jūs esat jogotājs ar pieredzi, un ir ērti šo nodarbību laiki, dorši piebiedrojieties! Jums būs iespēja pašiem regulēt prakses intensitāti, vairāk laika pavadot katrā asanā.

Joga iesācējiem

Yoga Pose

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page