top of page

Joga arī zināma kā hatha joga ir plašs jēdziens, kas iekļauj sevī dažādus jogas stilus un virzienus. Hatha jogas pamats ir fiziski vingrinājumi jeb pozas, kuras sauc par āsanām. Nodabībā tiek iekļauti arī elpošanas vingrinājumi, jeb prānajāma un dziļa relaksācija beigās, pazīstama kā joga nidra. Hatha jogas nodarbība varētu būt, gan mierīga, gan intensīva, tas ir atkarīgs no konkrētā skolotāja un tradīcijas, kurai viņš seko.

Visām Hatha joga skolām kopēja iezīme ir pakāpeniska ķermeņa attīstība, kuras rezultatā nostiprinās imunitāte, uzlabojas gremošana, pazūd bezmiegs, samazinās stresa līmenis un attīstās uzmanības koncentrācija.

Daudzi uzdod jautājumu, vai man Hatha joga ir piemērota? Īpaši bieži šo jautājumu uzdod mazāk lokani cilvēki. Labāk pajautāt – vai man ir piemērota Hatha joga pie konkrētā pasniedzēja?! Jo katram pasniedzējam ir sava unikāla nodarbība, pat ja pasniedzēji pieder vienai tradīcijai (skolai).

Musū studijā dažādi pasniedzēji vada Hatha jogas nodarbības. Iesakām pameģināt, tad salīdzināt, izvērtēt un saprast, kura nodarbība jums vislabāk patīk.

Joga

Women Stretching

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page