top of page

Jivamukti Yoga ir starptautiski atzīta jogas metode, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti Yoga ir praktiska metode, kas māca, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības un pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs, līdzjūtīgs dzīvesveids), bhakti (ziedošanās, padevība),dhyana (meditācija), nada (dziļā klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana).

Jivamukti Atvērtā nodarbība

Vai esat iesācējs vai pieredzējis jogotājs, esat laipni aicināti Jivamukti Atvērtajā nodarbībā, jo tā ir paredzēta visu līmeņu jogotājiem. Jūs varēsiet praktizēt sev piemērotā tempā un intensitātē, sekojot pasniedzēja mutiskai vadīšanai un asistēšanai. Nodarbībā tiek piedāvātas asanu variācijas iesācējiem, vidēja līmeņa un pieredzējušiem jogotājiem.

Tipiska atvērta nodarbība ietver piecus Jivamukti jogas pamatprincipus: shastra (senie raksti); bhakti (ziedošanās); ahimsa (laipnība); nada (mūzika), dhyana (meditācija). Atvērtā nodarbība atbilstoši attiecīgā mēneša tēmai piedāvā klasiskas jogas mācības, kas attiecas gan uz praksi nodarbībā, gan un dzīvi ārpus tās, mantru un seno rakstu skandēšanu, apzinātu elpošanu, plūstošas pozu virknes (vinyasas), pozu novietojuma izskaidrošanu, asistēšanu, relaksāciju un meditāciju. Daudzveidīga, eklektiska mūzika spēlē integrējošu lomu: varat praktizēt kā ragu skaņu, mantru, tā arī hip-hop, Džordža Harisona, Sting, Krišna Das, Donnas de Lory, Mocarta un citas mūzikas pavadībā.

Jivamukti joga

Jivamukti Spiritual Warrior nodarbība ir veidota aizņemtiem cilvēkiem, kuriem ir iespējams praktizēt tikai vienu stundu. Tā ir ātra tempa, “get-in-shape” (“iegūsti formu”) nodarbība. Nodarbības struktūra ir noteiktu pozu secība vinyasa stilā. Tā ir pilnībā balancēta nodarbība, kas iekļauj iesildīšanās asanas, mantru skandēšanu, noskaņošanos praksei, surya namaskar, stāvus pozas, atliecienus, noliecienus, savērpšanās, apgrieztās pozas, meditāciju un relaksāciju. Pasniedzējs koncentrējas uz nodarbības tempa un elpas ritma uzturēšanu un nepārtrauc nodarbību, lai sniegtu garākus skaidrojumus. Tā kā asanu secība ir noteikta un vienmēr viena un tā pati, studenti to var uztver diezgan ātri, jau tikai pēc dažām nodarbībām un, regulāri praktizējot, prakse ievērojami uzlabojas.

N.B.! Spiritual Warrior nodarbība paredzēta cilvēkiem ar iepriekšēju pieredzi jogā!

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page