top of page

Ilze Krastiņa

19648061_1571038192947897_893816853_o_ed

 

 

 

Mans jogas ceļš sākās pirms 5 gadiem, kad pirmo reizi apmeklēju Hatha jogas nodarbību pie lieliskās jogas pasniedzējas Inetas Ķirses. Nodarbība priekš manis bija īsts izaicinājums. Tā bija fizisiki un emocionāli grūta, salīdzinot ar jebkuru citu fizisku aktivitāti, kura bija praktizēta iepriekš. Tā prasīja milzīgu fokusu, apzināšanos, pacietību un spēku. Neskatoties uz to, jogā burtiksi iemīlējos un zināju, ka ceļš ir jāturpina.

Regulāra jogas prakse manī ir attīstījusi spēju dzīvot apzināti, izjūtot dziļāku mieru, pieņemšanu un prieku.

Jogā mani aizrauj ķermeņa novietojuma nianšu izprašana un sajušana, lai panāktu maksimālo efektu no katras asanas. Fascinē tas kā nelielas, apzināti pielietotas ķermeņa novietojuma nianses spēj radīt milzīgu atšķirību un progresu kopējā jogas praksē. Savukārt lielāko prieku rada iespēja dalīties un nodot šīs zināšanas un sajūtas tālāk.

Lielu ieguldījumu manā jogas ceļā ir devušas gadu garumā regulāri apmeklētās Inetas Ķirses Hatha nodarbības, kuras ir padziļinātas, niansētas un tehniskas.

Papildus esmu beigusi Baltijas jogas skolu “Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. jogas pasniedzēja sertifikāts). Un Sebastian & Murielle Yin Yogas apmācības ( 50 st. pasniedzēja sertifikāts)

Esmu pateicīga arī Govind par piemēru, iedrošinājumu un iespēju. Otra mana kaislība ir pārdošana – esmu pārdošanas vadītāja ar digitālo mārketingu saistītā uzņēmumā. Esmu atskārtusi, ka viena joma lieliski spēj papildināt otru.

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page