top of page

Edgars Ancāns

E.jpg

Jogu sāku patstāvīgi praktizēt 2005.gadā pēc Vivekananda jogas centra izstrādātas metodes. Pakāpeniski jogas prakse kļuva par regulāru ikdienas sastāvdaļu, tāpēc nolēmu mācīties Baltijas jogas skolā „Gundega” (2013 – 2014) un kļūt par jogas pasniedzēju (Jogas Alianses 200st. jogas pasniedzējas sertifikāts). Kopš 2014.gada vadu, galvenokārt Hatha jogas nodarbības. Joga man sniedz ne tikai fizisku spēku un izturību, bet arī iekšēju mieru un prieka sajūtu. Atbrīvojot muskuļus ķermenis iegūst veselumu un atjaunojas enerģijas plūsma.

Gatavojoties skriešanas maratonam vai riteņbraukšanas sacensībām, treniņus lieliski papildināju ar jogu. Esmu absolvējis VEF basketbola skolu (1993-2001) un būtu bijis tikai priecīgs, ja jogu sev būtu atklājis laikā, kad aktīvi sportoju. Tāpēc šobrīd rekomendēju un pasniedzu jogu arī sportistiem, jo tā stiprina visu ķermeni, samazina traumu risku, palielina kustību amplitūdu, koordināciju, stiprina sirdi, uzlabo elpošanu un koncentrēšanās spējas.

Par saviem skolotājiem un padomdevējiem uzskatu Govindu (Alekseju Busarovu) un Ilvitu Kļaviņu. Arī Vinaya Chaitanya, kura vadībā pavadītas interesantas meditācijas un filozofiskas sarunas. Mani iedvesmojušas Satčitananda Das (Sergeja Pavļukeviča) un Konstantīna Miačina vadītās nodarbības. Turpinu apgūt jaunas zināšanas un cenšos apmeklēt citu pasniedzēju meistarklases.

Man patīk, ka jogā jākoncentrējas uz procesu, nevis mērķi. Jogas filozofija un vingrinājumi ir solis veselības, laimes un dzīves kvalitātes uzlabošanas virzienā. Aicinu ikvienu iepazīt sevi caur jogu un aktivizēt sevī pozitīvus, personību pārveidojošus procesus.

Uz tikšanos jogā!

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web

bottom of page