Agnese Buļa

28461606_1694708093883839_1211425704_o.j

Ar jogu nodarbojos salīdzinoši neilgi, četrus gadus. Šie gadi bijuši intensīvi un notikumiem bagāti, esmu piedzīvojusi transformācijas. Joga mani ļoti aizrauj, tā ir mainījusi dzīves uztveri, uzskatus, attieksmi pret cilvēkiem, lietām un situācijām, kā arī domāšanu.

Praktizējot jogu, vienā brīdī pārņēma sajūta, ka kaut kas pietrūkst, tieši izpratnes ziņā par to, kā ir pareizi un kāpēc tieši tā ir pareizi vai nepareizi. Man personīgi viens no svarīgākajiem jogas aspektiem ir pareiza jogas pozu izpilde, jo taisot nepareizi, tā kā “redzu”, man pašai sāka rasties nelielas veselības problēmas. Tieši šis aspekts mani pamudināja iedziļināties un izprast āsanas, to pareizu izpildi un cilvēka anatomiju, kā rezultātā iestājos Baltijas jogas skolā Gundega. Pēc mācībām Jogas skolā, radās iespēja jogu pasniegt. Pasniedzot jogu, pārņēma patīkamas sajūtas, par to, ka kādam manis pasniegtais tiešām noder, patīk, dod enerģiju un sagādā prieku. Spēja nodot pozitīvas sajūtas, zināšanas, palīdzēt, tas priekš manis ir viens no svarīgākajiem faktoriem.

Mans hobijs ir veselīga dzīves veida piekopšana, cenšos lietot bioloģisku un veselīgu pārtiku, patīk atklāt jaunas garšas un gatavot. Ļoti patīk vasara, tāpēc, ja ir iespēja, tad Latvijas aukstajā laikā kaut kur, labprāt, aizbraucu uz neilgu laiku pasildīties saulītē.

Kaut arī man ir divas augstākās izglītības ar jogu nesaistītā jomā, jurisprudencē un uzņēmējdarbībā vadībā, kā arī vairāku gadu darba pieredze Latvijas lielākajās komercbankās, jogas pasniedzējas profesija un pieredze ir vērtīgākā manas garīgās izaugsmes ziņā. Noteikti ticu, ka katrā dzīves posmā man ir jāiegūst pieredze, “jānoiet” tieši tas ceļš, kas konkrētajā brīdī ir jānoiet, jābūt tieši tur, kur ir jābūt, bet atskatoties atpakaļ, laikam, varētu teikt, ka tieši šajā, ar jogu saistītajā dzīves posmā, sajūtu ziņā jūtos vislabāk un priekš sevis esmu ieguvusi visvairāk. Man nav viena konkrēta skolotāja, uzskatu, ka labākie skolotāji esam katrs pats sev, jo tikai mēs zinām to, kas mums ir pats labākais, vajadzīgākais un nepieciešamākais. Jautājums ir tikai vai mēs to mākam un gribam sadzirdēt. Man ļoti patīk kontaktēties ar viediem cilvēkiem, jo nenoliedzami no viņiem var smelties iedvesmu un zināšanas bez kurām nav iespējams pilnveidoties. Kā jau minēju, mans jogas ceļš pagaidām vēl nav garš, bet es esmu pateicīga visumam un visiem augstākajiem spēkiem, ka esmu atradusi šo ceļu un man ir iespēja pa to iet.

Apzinos, ka vēl ļoooti tāls ceļš ir priekšā, iespējams pat, ka nebeidzams. Katram novēlu sadzirdēt sevi un atrast savu īsto ceļu. Mans mērķis pasniedzot jogu, pielikt, varbūt pat pavisam mazu puzzles gabaliņu kopējā bildē ikvienam sava ceļa meklētājam. Man joga sniedz gandarījumu, prieka sajūtu un enerģiju, ja es kaut mazu daļiņu no tā visa varu nodot citiem, tad dzīve ir izdevusies. 

Es pasniedzu jogu svētdienas

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web