Petra Pakārkle

Jogas-Pasniedzeja-Petra

Ar jogu pirmo reizi iepazinos pirms desmit gadiem. Esmu izmēģinājusi dažādus jogas virzienus un ilgu laiku meklējusi sev piemērotāko. Sākumā mana aizraušanās bija Hatha joga, ar kuru arī dalījos, mācot to citiem. Ashtanga Vinyasa joga manā dzīvē ienāca kā liela dāvana, iemīlot to jau pašos pirmsākumos.

2013. gadā Igaunijā satiku jogas pasaulē atzīto, lielisko skolotāju Lino Miele.Tikšanās ar Lino uz mani atstāja milzīgu iespaidu, kopš tā laika regulāri apmeklēju viņa seminārus un retrītus Indijā, Itālijā un Igaunijā. Pateicoties savam skolotājam, esmu guvusi daudz dziļāku izpratni par savu personīgo ikdienas praksi un jogu kopumā. Šogad piepildījās viens no maniem sapņiem, un es pabeidzu Astanga Yoga Research Institute organizētās padziļinātās studijas sava skolotāja vadībā, kas dod tiesības mācīt Primary Series.

Labāk izprast cilvēka ķermeni man ir palīdzējušas mācības Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, esmu beigusi arī Baltijas Jogas skolu Gundega.

Esmu priecīga par to, ka varu ar Jums dalīties tajā, ko pati tik ļoti mīlu. Ashtanga Vinyasa jogas prakse ir ļoti spēcīga, tā ir kā mūžīgs un nebeidzams process, kas virzās uz priekšu lēni, bet pamatīgi. Šis ceļš nav viegls, bet kas ar to ir aizrāvies, tas spēj būt stiprs arī savā ikdienā un attīstīties gan garīgi, gan fiziski, tādējādi pilnveidojot savu dzīvi.

Es pasniedzu Ashtanga Vinyasa jogas nodarbības.