Jogas Studijas Vinyasa noteikumi

Jogas Studija Vinyasa ir SIA “Kul Web” struktūrvienība, kas atrodas Antonijas ielā 20b, Rīgā, LV-1010. SIA “Kul Web” reģistrācijas numurs: 40103615349. Juridiskā adrese: Dzelzavas iela 35-29, Rīga, LV-1084, tālr. 28361789, Swedbank konta numurs: LV43HABA0551035568561.

Ja klients nepiekrīt šiem noteikumiem, ir jāatsūta e-pasts ar temata (subject) tekstu “nepiekrītu noteikumiem”, rakstot uz adresi: vinyasa@vinyasa.lv Šajā gadījumā klienta konts sistēmā tiek anulēts.

Reģistrēšanās uz nodarbību

Reģistrēšanās uz nodarbību notiek Jogas studijas Vinyasa sistēmā, kas atrodama interneta adresē: https://vinyasa.pike13.com, un kuru apkalpo Front Desk Inc. Pieteikties uz nodarbību var arī izmantojot e-pastu: vinyasa@vinyasa.lv, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, laiku un datumu nodarbībai uz kuru jūs vēlaties reģistrēties. Pieteikties nodarbībai var arī personīgi, atnākot uz studiju. Šajā gadījumā mēs nevaram garantēt vietu zālē, kā arī nevaram savlaicīgi brīdināt par iespējamām izmaiņām.

Reģistrēšanās uz nodarbību beidzas 2 stundas pirms nodarbības sākuma. Reģistrēšanās uz Rīta jogas nodarbību un Labdarības jogas nodarbību beidzas plkst. 21:00 iepriekšējā dienā. Reģistrēšanās uz Slēgto nodarbību, kura sākas plkst. 07:00 no rīta, beidzas plkst. 19:00 iepriekšējā dienā.

“Waiting list”

“Waiting list” jeb ”Gaidīšanas saraksts” ir funkcija Jogas Studijas Vinyasa sistēmā, kura tiek aktivizēta gadījumā, ja:

 • uz nodarbību pieteicies jau maksimāli atļauto cilvēku skaits.

Pieteikums ”Waiting list” nevar garantēt to, ka nodarbība notiks, kā arī to, ka būs vieta zālē. Šo pieteikumu pasniedzējam jāapstiprina atsevišķi. Klients pēc tam tiek informēts, saņemot e-pastu.

Atteikšanās no nodarbības

Atteikšanās no nodarbības notiek Jogas Studijas Vinyasa sistēmā internetā: https://vinyasa.pike13.com, vai izmantojot e-pastu vinyasa@vinyasa.lv.

Cenas un abonementi

 • Vienreizējas nodarbības cena ir 10 eiro;
 • Bērnu jogas nodarbības cena ir 8 eiro;
 • Individuālās nodarbības cena ir 39 eiro;
 • Deviņu nodarbību abonementa cena ir 69 eiro. Abonements paredzēts 9 nodarbībām, kuras jāizmanto divu mēnešu laikā no iegādes brīža. Abonementa neizmantotie apmeklējumi netiek pārcelti uz nākošo abonementu.
 • Četru nodarbību abonementa cena ir 35 eiro. Abonements paredzēts 4 nodarbībam, kuras jāizmanto mēneša laikā no iegādes brīža. Abonementa neizmantotie apmeklējumi netiek pārcelti uz nākošo abonementu.
 • Neierobežota mēneša abonementa cena ir 59 eiro. Abonementa deriguma termiņš ir 1 mēnesis. Abonementu var izmantot visam nodarbībam, izņemot labdarības jogu. Mēneša abonementa darbību var “iesaldēt” vienu reizi tā darbības laikā. Abonementu nevar nodod citai personai!
 • Bērnu jogas abonementa cena četrām nodarbībām ir 30 eiro. Jāizmanto divu mēnešu laikā.
 • Rīta un pusdienlaika mēneša abonementa cena ir 39 eiro. Abonementa deriguma termiņš ir 1 mēnesis. Abonements paredzēts tikai Rīta joga nodarbībām plkst. 07:00, plkst. 09:00, plkst. 10:00 un lunch-time joga nodarbībam plkst. 12:00. Mēneša abonementa darbību var “iesaldēt” vienu reizi tā darbības laikā. Abonementu nevar nodod citai personai!
 • Neierobežots vakara nodarbību mēneša abonements 49 eiro. Paredzēts vakara jogas nodarbībām plkst.17:00., plkst. 18:00, plkst.19:30.
 • Neierobežota abonementa cena uz 6 mēnešiem ir 295 eiro. Abonementa deriguma termiņš ir 6 mēneši. Abonementu var izmantot visam nodarbībam, izņemot labdarības jogu. Mēneša abonementa darbību var “iesaldēt” vienu reizi tā darbības laikā. Abonementu nevar nodod citai personai!
 • Neierobežota abonementa cena uz 12 mēnešiem ir 469 eiro. Abonementa deriguma termiņš ir 12 mēneši. Abonementu var izmantot visam nodarbībam, izņemot labdarības jogu. Mēneša abonementa darbību var “iesaldēt” vienu reizi tā darbības laikā. Abonementu nevar nodod citai personai!
 • Logo Visa-MastercardPar nodarbībām un abonementiem iespējams norēķināties studijā skaidrā naudā vai internetā, Jogas Studijas Vinyasa sistēmā, izmantojot norēķinu kartes Visa vai MasterCard.

Nodarbības apmeklēšana

Klientam uz nodarbību jāierodas laicīgi. Pirmo reizi apmeklējot studiju, jāierodas 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai konsultētos ar pasniedzēju, kurš iepazīstinās ar nodarbības gaitu, noskaidros klienta veselības stāvokli, iepriekšējo jogas pieredzi, ja tāda ir, un fiziskās sagatavotības līmeni.

Klients uzņemas pilnu atbildību par savu veselību. Klientam ir pienākums brīdināt pasniedzēju par savu veselības stāvokli, vai tā izmaiņām. Ja klientam ir šaubas par savu veselību, tad ieteicams pirms došanās uz nodarbību konsultēties ar ārstu. Ja kliente gaida bērniņu, noteikti par to ir jāinformē pasniedzējs.

Nodarbības atcelšana

Apmaksātu vienreizēju nodarbību, Dāvanu karti vai abonementu nav iespējams anulēt, atgriežot naudu klientam. Apmaksātu abonementu nav iespējams nodot citai personai. Savukārt, apmaksātu vienreizēju nodarbību ir iespējams nodot citai personai, informējot par to Jogas Studiju Vinyasa pa e-pastu vinyasa@vinyasa.lv. Ja par vienu nodarbību ir samaksāts eloktroniski Jogas Studija Vinyasa sistēmā, un klients laicīgi ir atteicies no nodarbības, šajā gadījumā klientam tiek piešķirts viens apmaksāts apmeklējums, kuru klients var izmantot nakošajā reizē.

Jogas Studija Vinyasa var atcelt nodarbību jebkurā brīdī pirms tās sākuma. Atcelšana notiek, nosūtot paziņojomu uz e-pastu klientiem, kuri reģistrējušies uz šo nodarbību. Šajā gadījumā nauda par apmaksātu nodarbību tiek atgriezta pilnā apmērā, vai klientam tiek pieškirts vienreizējs apmeklējums.