Lunch-time joga

Bieži pusdienlaikā, kad mūsu prāts un ķermenis ir koncentrējies uz ikdienas pienākumiem jau vairākas stundas, sajūtamies noguruši. Tad mēdzam doties pusdienās it kā izvēdināt galvu, taču var gadīties, ka apēdot ko pamatīgāku, miegs nāk vēl vairāk un, būsim atklāti – neko vairs negribas darīt.

Kā efektīvi atjaunot savus organisma resursus un enerģijas līmeni, lai varētu produktīvi pavadīt arī pārējo dienas daļu? Es ticu divām lietām – nosnaušanās vai “power nap” uz 20 minūtēm vai kāda mērena, bet enerģiska fiziskā aktivitāte. Stundu garā FLOW joga palīdzēs iegūt abas lietas gan ar viegli enerģisku kustību un apzinātu elpas ritmu, gan ar dažu minūšu ilgo reģenerējošo dziļo relaksāciju nodarbības beigās.

FLOW joga palīdzēs atjaunoties gan fiziski, gan garīgi, lai pilnvērtīgāk un priecīgāk pavadītu atlikušo dienas daļu.

Nodarbība piemērota visiem sagatavotības līmeņiem, mēs neizvēlēsimies sarežģītas asanas jeb pozas. Tās katru reizi nebūs arvien jaunas, kas ļaus regulārajiem apmeklētājiem pamanīt progresu un labāk sajust savu ķermeni kā gudru, spēcīgu un dārgu instrumentu, kas jums palīdz, nevis apgrūtina.

Trešdinenās notiek Jivamukti Spiritual Warrior nodarbība.

Jivamukti Spiritual Warrior nodarbība ir veidota aizņemtiem cilvēkiem, kuriem ir iespējams praktizēt tikai vienu stundu. Tā ir ātra tempa, “get-in-shape” (“iegūsti formu”) nodarbība. Nodarbības struktūra ir noteiktu pozu secība vinyasa stilā. Tā ir pilnībā balancēta nodarbība, kas iekļauj iesildīšanās asanas, mantru skandēšanu, noskaņošanos praksei, surya namaskar, stāvus pozas, atliecienus, noliecienus, savērpšanās, apgrieztās pozas, meditāciju un relaksāciju. Pasniedzējs koncentrējas uz nodarbības tempa un elpas ritma uzturēšanu un nepārtrauc nodarbību, lai sniegtu garākus skaidrojumus. Tā kā asanu secība ir noteikta un vienmēr viena un tā pati, studenti to var uztver diezgan ātri, jau tikai pēc dažām nodarbībām un, regulāri praktizējot, prakse ievērojami uzlabojas.

N.B.! Spiritual Warrior nodarbība paredzēta cilvēkiem ar iepriekšēju pieredzi jogā!

Nodarbības vada:DSC00497

Govind

Vineta

Nadi

Ilze

Līva