Lāsma Metniece

 

 

 

Mana iepazīšanās ar jogu notika dzīves periodā, kad meklēju draugu, dvēseles radinieku, vietu, kur justies kā mājās. Joga kļuva par šo vietu un ir dāvājusi man neskaitāmas vienreizējas tikšanās, piedzīvojumus, iekšēju mieru un spēju novērtēt to, kas man ir – šeit un tagad. Man joga nozīmē dzīves mākslu, vienīgo ceļu uz pilnīgu sevis apzināšanos. Tas ir ķermeņa un dvēseles līdzsvars, kas nav sasniedzams bez disciplīnas, garīgas klātbūtnes un absolūtas mīlestības. 

Ar jogu nodarbojos jau vairākus gadus un 2018. gadā ieguvu jogas pasniedzējas sertifikāciju starptautiski atzītas programmas ietvaros Indijā (Ashiyana Teacher Training / RYS 200 Yoga Alliance). Regulāri papildinu savas zināšanas dažādās jogas apmācibās. Bez tam esmu ieguvusi Taizemes jogas masāžas sertifikāciju un piedāvāju visa ķermeņa masāžu studijā.

Manas nodarbības ir plūstoša Hatha joga (Hatha Flow), ietverot sevī Hatha jogas stila formu un Vinyasa jogas stila plūsmu. Nodarbības apvieno sevī Anusara, Rasa jogas principus un Thai Chi elementus. Es lielu nozīmi piešķiru fiziski pareizai asanu izpildei, dažādām elpošanas metodēm, meditatīvai praksei un chant. Garīgā prakse tiek balstīta uz noteiktu tēmu, kura caurvij nodarbību un kurai iedvesma tiek smelta jogas filozofijā, mitoloģijā un dabas parādībās. Nodarbību mērķis ir stiprināt ķermeņa iekšējo muskulatūru, atbrīvot prātu no emocionāliem sasprindzinājumiem un savienoties ar savu sirdsapziņu. Uz nodarbībām aicināts ikviens, neatkarīgi no iepriekšējas pieredzes.

Es pasniedzu pusdienlaika jogu un grūtnieču jogu otrdienās un ceturtdienās plkst. 12:00 un 13:15, un piedāvāju Taizemes jogas masāžu otrdienās un ceturtdienās plkst. 15:00, kā arī svētdienās plkst. 14:00.

Antonijas iela 20B, Rīga

Tālr.: +371 28361789

e-pasts: vinyasa@vinyasa.lv

Seko mums

  • Facebook - White Circle

​© 2015 Jogas Studija Vinyasa

SIA Kul Web