Jivamukti Joga Čakru Harmonizēšanai

Adventes laikā mūs parasti pārņem iekšēja vēlme kļūt labākiem, tīrākiem, vieglākiem, sakārtot un uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem.

Joga māca, ka cilvēka ķermenim ir septiņi galvenie enerģijas centri, saukti par čakrām. Kad šie enerģijas centri ir atvērti, veselīgi, tad tādi esam arī mēs – fiziski, emocionāli un attiecībās ar citiem. Taču, ja traumu, slimību vai neveselīgu attiecību dēļ čakras ir bloķētas, tiek bloķēta arī mūsu iespēja būt savā iespējami labākajā fiziskajā un emocionālajā stāvoklī.

Jivamukti jogas unikālā un iedvesmojošā čakru harmonizēšanas programma vada praktizētāju caur noteiktām pozām, afirmācijām un vienkāršām mantrām, kuras atbrīvo un līdzsvaro čakras. Tā ir pilnīga ķermeņi, prātu un garu aptveroša prakse; jūsu enerģija uzplaukst un aktivizējas dzīvības spēks, jūs iegūstat jaunu laimes, miera un pilnības izjūtu.

Šī, uz senajām jogas mācībām balstītā, čakru harmonizēšanas programma ir piemērota un noderīga arī mūsdienās. Steidzīgajā laikā, kad daudzi no mums jūtas atšķirti no citiem un no savas būtības, šī programma piedāvā iespēju dziedēt ķermeni, atvērt sirdi un dzīvot ar prieku.

Nodarbība notiks 2018. gada 16. decembrī, plkst. 15:00, jogas studijā Vinyasa, Rīgā, Antonijas ielā 21b, un to vadīs sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja Vineta Klotiņa.

0