Jivamukti Joga Čakru Harmonizēšanai

Adventes laikā mūs parasti pārņem iekšēja vēlme kļūt labākiem, tīrākiem, vieglākiem, sakārtot un uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem.

Joga māca, ka cilvēka ķermenim ir septiņi galvenie enerģijas centri, saukti par čakrām. Kad šie enerģijas centri ir atvērti, veselīgi, tad tādi esam arī mēs – fiziski, emocionāli un attiecībās ar citiem. Taču, ja traumu, slimību vai neveselīgu attiecību dēļ čakras ir bloķētas, tiek bloķēta arī mūsu iespēja būt savā iespējami labākajā fiziskajā un emocionālajā stāvoklī.

Jivamukti jogas unikālā un iedvesmojošā čakru harmonizēšanas programma vada praktizētāju caur noteiktām pozām, afirmācijām un vienkāršām mantrām, kuras atbrīvo un līdzsvaro čakras. Tā ir pilnīga ķermeņi, prātu un garu aptveroša prakse; jūsu enerģija uzplaukst un aktivizējas dzīvības spēks, jūs iegūstat jaunu laimes, miera un pilnības izjūtu.

Šī, uz senajām jogas mācībām balstītā, čakru harmonizēšanas programma ir piemērota un noderīga arī mūsdienās. Steidzīgajā laikā, kad daudzi no mums jūtas atšķirti no citiem un no savas būtības, šī programma piedāvā iespēju dziedēt ķermeni, atvērt sirdi un dzīvot ar prieku.

Nodarbība notiks 2018. gada 16. decembrī, plkst. 15:00, jogas studijā Vinyasa, Rīgā, Antonijas ielā 21b, un to vadīs sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja Vineta Klotiņa.

0

Oļegs Ignatjevs

11. Septembrī, otrdienā, mūsu kolektīvam pievienosies jauns jogas pasniedzējs Oļegs Ignatjevs! Viņš vadīs nodarbības trešdienās (13:15-14:10) un otrdienu vakaros (19:30-20:45)

Vairāk par Oļegu lasi šeit

0

Jivamukti XXL with Karina

Special Jivamukti Yoga masterclass with Karina, Barcelona based teacher who offers regular classes at the local Jivamukti Yoga Center.

On the 1st of September we are about to begin a new season which will require new resources, strength, creative approaches to the challenges ahead. Let us start fresh!

1:45 hrs “Criss Cross” flow will bring about a vigorous Jivamukti yoga practice with its essential ingredients and will offer twisting and back bending focus. This practice will allow us to go inwards, remove the clutter of the old and open space for the new inspiration that the fall may bring.

About the teacher: Karina is an Advanced Certified Jivamukti Yoga Teacher and Thai massage Therapist. She was born in Latvia but lived in USA, France, UK and can call Barcelona her home. She studied in Mandiram Yoga Dinamico in Barcelona to begin with and continued her training in Krishnamacharya Yoga Mandiram. She is dedicated to Jivamukti yoga method since 2012 because it “adapts ancient teachings to the modern urban lifestyle”. In her classes Karina opens a space for self-understanding and growth, her experience in Thai Massage helps her understand the energy body and assist the students toward more focused and elevated practice.

Price: 15€

Language: English

Booking online https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2018-09-01&lt=staff

All questions send to vinyasa@vinyasa.lv

0

Cenu izmaiņas Rīta un pusdienlaika nodarbībām

Vēlamies informēt, ka, sākot no šodienas, 13.04.2018,  mums mainās cenas. Vairs nebūs rīta un pusdienlaika nodarbības pa € 7.99. Tagad cena tāda pati, kā pārējām nodarbībām. Tie, kuri paspēja nopirkt nodarbības pa iepriekšējo cenu, tās vēl darbosies. Lai jums būtu izdevīgi jogot no rīta un pa dienu, iegādājieties abonementu pa € 39! Ja jogosiet vairāk par 5 reizēm mēnesī, jums tas jau būs izdevīgāk.

Jautājumu gadījumā droši rakstiet e-pastu uz vinyasa@vinyasa.lv

0

Alan Siegel

We welcome Alan Siegel from Newport Beach, California to our studio. With over 20 years of yoga experience Alan Brings a load of knowledge and joy to the classroom. He has studied and taught in India, South East Asia, Europe, South America and The United States. He encourages his students to focus on breath and alignment, while creating a safe and nurturing space to practice. His goal is to help yogis of all ages stretch, strengthen and relax mind.

0
Page 1 of 5 12345