Kakao un skaņas ceremonija

15. septembrī pievienojies Mārai Vecelei (Latvija) un Maximo Fava (Argentīna) Kakao un Skaņas ceremonijā Jogas Studijā Vinyasa. Aicinām izbaudīt vakaru kopā ar svēto Kakao dzērienu, kristālu un skaņas dziedniecību, meditāciju un Seno maiju kalendāra gudrībām.

Mēs aicinām kopā izbaudīt skaņas, kristālu un kakao dziedinošo spēku un ļaut atvērt mūsu sirdis priekam un mīlestībai. Jau kopš seniem laikiem kakao plaši tika izmantots Centrālamerikā un Dienvidamerikā un uzskatīts par “Dievu ēdienu” (Tulkojumā – Theobroma cacao). Kakao piemīt spēja atvērt sirdi mīlestībai, priekam, uzlabot koncentrēšanās spējas, radošo domāšanu, kā arī palielina vienotības sajūtu ar visu un viesiem.

Ceremonijā tiks dota iespēja iepazīties ar maiju kalendāra pamatiem, izbaudīt šamanisko bungu, gonga, kristāla dziedošos trauku, vēja zvanu, Handpan un didgeridoo skaņas radīto relaksāciju, meditāciju, kā arī Siddha Mandalas kristāla dziedniecību.

Veidojot svēto telpu, mēs kopīgi stiprināsim viens otra ceļu un vienotību, kā arī atbrīvosimies no blokādēm un visa tā, kas mums vairs nav nepieciešams, lai radītu vietu jaunām iespējām un priekam.

Mēs strādājam ar brīnišķīgu Keith Kakao, kas nāk no Gvatemalas! (https://www.keithscacao.com/)

Rezervēšana ir svarīga, jo mums jāzina, cik daudz maģisko dzērienu gatavot 😊

Rezervējiet savu vietu pa e-pastu- info@returningheart.com.
zvanot – 27818282 (Māra)

vai mūsu reģistrācijas sistēmā: https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2019-09-15&lt=staff

Dalības maksa – 25 Eur

Noises laiks: 17:00 – 20:00

Pasākums notiks angļu un latviešu valodā 🙂

Līdzi jāņem:
– Ūdens pudele
– Personīgie amuleti, kristāli u.c. (pēc izvēles)

Svarīgi:
– Kakao vislabāk darbojas tukšā dūšā, tāpēc lūdzam 2 stundas pirms ceremonijas neēst lielu maltīti.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums.

info@returningheart.com
27818282 (Māra)

0

Jivamukti Yoga nedēļas nogale

7. un 8. septembrī jogas studijā Vinyasa notiks divu dienu praktisks seminārs Karinas Gusalavas (Jivamukti Yoga Barcelona) un Vinetas Klotiņas (Jogas studija Vinyasa) vadībā.

Semināra laikā visiem interesentiem būs iespēja nodoties intensīvākai un dziļākai Jivamukti jogas praksei. Ikviens interesents varēs iepazīt un jau esošie praktizētāji padziļināt savu izprati par Jivamukti jogas metodi, kā arī pacelt savu praksi jaunā līmenī. Divu dienu laikā nodosimies gan tipiskām Jivamukti jogas nodarbībām, gan arī izzināsim atsevišķas asanas (jogas pozas)- to anatomiskos, enerģētiskos aspektu un jums piemērotās modifikācijas, kā arī apgūsim jogas filozofiskās mācības.

Vairāk par pasniedzējām un Jivamukti jogu vari uzzināt, lasot zemāk.

SEMINĀRA PLĀNS
Sestdien, 7. septembrī
9:00 – 11:00 – Rīta nodarbība (Vineta)
11:00 – 12:00 – Pārtraukums vieglām brokastīm*
12:00 – 14:00 – Asanu laboratorija (Karina)

Svētdien, 8. septembrī
9:00 – 11:00 – Rīta nodarbība (Karina)
11:00 – 12:00 – Pārtraukums brokastīm*
12:00 – 14:00 – Jogas filozofijas lekcija/diskusija “Joga ikdienas dzīvē” (Karina/Vineta)

*Brokastīs būs augļi, tēja un kafija. Viss cits- pēc katra paša ieskatiem un vēlmēm.

DALĪBAS MAKSA
1 diena (sestdiena vai svētdiena) 45,- EUR
2 dienas (gan sestdiena, gan svētdiena) 80,- EUR

PIETEIKŠANĀS

https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2019-09-07&lt=staff
– rakstot un vinyasa@vinyasa.lv
– zvanot vai rakstot uz +371 28361789

NORISE
Rīga, Antonijas iela 20B (1. stāvs, ieeja no pagalma)

Studijā uz vietas pieejami paklājiņi, sedziņas un viss cits nepieciešamais ērtai un drošai dalībai seminārā.

PAR JIVAMUKTI YOGU UN PASNIEDZĒJĀM

Jiva tulkojumā no sanskrita nozīmē individuālā dvēsele, mukti – atbrīvots, atbrīvošanās. Jivamukti joga ir viena no pasaulē populārākajām un starptautiski atzītām jogas metodēm, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Stingri pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti joga ir praktiska metode, kas atklāj, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības, dzīvot harmonijā ar citām būtnēm un savās darbībās sasniegt vairāk pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs dzīvesveids), bhakti (dievišķā mīlestība), dhyana (meditācija), nada (dziļa klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana). Tipiska Jivamukti jogas nodarbība piedāvā klasiskas jogas mācības, kas attiecas gan uz praksi nodarbībā, gan un dzīvi ārpus tās, mantru un seno rakstu skandēšanu, apzinātu elpošanu, plūstošas pozu virknes (vinyasas), pozu asistēšanu, relaksāciju un meditāciju; daudzveidīga, eklektiska mūzika spēlē integrējošu lomu. Vairāk informācijas par Jivamukti jogas metodi varat iegūt www.jivamuktiyoga.com

Karina Gusalava ir sertificēta advancēta Jivamukti jogas pasniedzēja un Thai masāžas terapeite. Viņa ir dzimusi Latvijā, bet dzīvojusi ASV, Francijā, pašlaik dzīvo Barselonā un tur arī regulāri pasniedz nodarbības Jivamukti jogas centrā. Karina studējusi jogu Mandiram Yoga Dinamiko Barselonā, pēc tam Krishnamacharya Yoga Mandiram. Kopš 2012. gada viņa nodevusies Jivamukti jogas metodei, jo tā “pielāgo senās mācības modernajam dzīvesveidam”. Nodarbībās Karina dod iespēju sevis izzināšanai un izaugsmei un viņas kā Thai masāžas terapeites pieredze papildus palīdz izprast ķermeņa enerģijas plūsmu un virzīt praktizētājus uz apzinātāku un pacilājošāku praksi. Vairāk informācijas par Karinu var iegūt http://www.jivamuktiyogabarcelona.com/teachers-2/

Vineta Klotiņa ir sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja, apguvusi Jivamukti jogas metodi ar tās dibinātājiem Sharon Gannon un David Life, vada nodarbības Rīgā jogas studijā Vinyasa un studijā Daba Yoga. 2011.-2012. gadā Vineta studēja jogu Baltijas jogas skolā Gundega, kur ieguva starptautiskās Jogas Alianses (200 st. standarta) jogas pasniedzēja sertifikāts. Pēc jogas skolas pabeigšanas Vineta turpina zināšanas un pieredzi regulāri papildināt semināros un meistarklasēs. 2012. gadā iepazinās ar Jivamukti jogu, kas atstāja paliekošu iespaidu un nolēma apgūt šo unikālo, integrēto jogas metodi. 2016. gadā Ņujorkā pabeidza Jivamukti jogas pasniedzēju apmācības un ir sertificēta (300 st.) Jivamukti jogas pasniedzēja. Vairāk informācijas par Vinetu var iegūt http://www.vinyasa.lv/pasniedzeji/

0

Mandalu zīmēšana

Aicinām jūs iekrāsot pavasari ar mandalu zīmēšanu!
Mandala – tas ir unikāls līdzeklis sevis izzināšanai.
Tās var ne tikai izkrāsot, bet arī uzzīmēt pats, tādējādi pārnest savu iekšējo stāvokli uz papīra. Efektīvs līdzeklis kā nomierināties un relaksēties.

Mandala ir arī sakrāls shematisks attēls. Palīdz atrast līdzsvaru it visā. Ir uzskats, ka mājās novietota mandala, nes labklājību. Mandalas zīmēšana ir mistisks process, tas dod patiesu prieku un piepilda ar enerģiju zīmētāju. Bieži vien nevar iedomāties, kāda izdosies mandala, jo tā rodas pakāpeniski un atklājas tikai procesa gaitā.

Nodosimies mandalas zīmēšanas priekam kopā ar Martu Kimonti.
Marta ir austrumu dziedniecības speciāliste, kā arī pasniedzēja pašizziņas un dziedināšanas skolā Soham Shivoham. Ikdienas praksē Marta nodarbojas ar diagnosticēšanu, ārstnieciskā uztura ieteikumiem, veselības profilaksi, ķermeņa terapijām.

  • Datums: 13. aprīlis
  • Cena: 25.00 EUR (veicot priekšapmaksu līdz 12. aprīlim). Cenā iekļauti visi materiāli.
  • Norises laiks: 12.30 – 16.30 (4h)
  • Norises vieta : Jogas studija Vinyasa, Antonijas iela 20b, Rīga.

Piesakies šeit uz mandalu zīmēšanu

0

Diagnostika pēc pēdām

Aicinām apmeklēt lekciju “Diagnostika pēc pēdām”.

Pēdu refleksoloģija ir pazīstama kopš seniem laikiem un ir sastopama dažādās kultūrās. Tradicionālajā ķīniešu medicīnā, jau izsenis ir uzskats, ka pēdu masāža ir ļoti efektīva metode gan diagnosticēšanā, gan ārstēšanā, gan profilaksē, par cik uz pēdām atrodas ļoti daudz nervu galu, kuri ir saistīti ar dažādiem iekšējiem orgāniem. Izpētot šīs zonas, mēs varam spriest par konkrētā orgāna stāvokli.

Lekcijā izskatīsim kā veic diagnostiku aplūkojot pēdas, kā arī iepazīsimies ar iekšējo orgānu atspoguļojumu uz pēdām (reflektorās zonas). 

Lekciju vadīs Marta Kimonte, austrumu dziedniecības speciāliste, kā arī pasniedzēja pašizziņas un dziedināšanas skolā Soham Shivoham.

Ikdienas praksē Marta nodarbojas ar diagnosticēšanu, ārstnieciskā uztura ieteikumiem, veselības profilaksi, ķermeņa terapijām.

* Datums: 27.aprīlis * Lekcijas cena: 20,00 eur (veicot priekšapmaksu līdz 26.aprīlim).
* Norises laiks: 12.30 – 14.30 (2h)
* Norises vieta: Jogas Studija Vinyasa, Antonijas iela 20 b, Rīga.

Piesakies šeit uz diagnostiku pēc pēdām.

0

Taizemes masāžas seminārs 9.03. – 10.03. ar Svetlanu Kadžaju.

Aicinām Jūs uz divu dienu semināru, kuru vadīs jogas pasniedzēja un praktiķe Svetlana Kadžaja (Maskava). Seminārā būs iespēja iepazīties ar atslābinošo un dziedinošo Taizemes masāžas iedarbību, kā arī apgūt pamata tehnikas, kuras varēsiet izmantot mājas apstākļos ar saviem draugiem un tuviniekiem.

Taizemes masāža ir masāža visam ķermenim – arī sejai, plaukstām, pēdām.
Tā palīdz atbrīvoties no emocionās spriedzes, uzlabo vielmaiņu, stimulē limfas kustību, izvada toksīnus. To izmanto, lai veicinātu fizioloģisko un fiziskos procesus organismā. Svetlana uzskata, ka Taizemes masāža palielina ķermeņa elastību un attīsta lokanību.

Seminārā iemācīsimies veikt ķermeņa masāžu viegli un nepiespiesti, strādājot tikai ar savu svaru, nepielietojot spēku. Apskatīsim roku, kāju, muguras, krūšu kurvja un kakla zonas dažādas muskuļu sasprindzinājuma mazināšanas tehnikas. Pievērsīsim uzmanību plaukstu un pēdu galvenajiem punktiem, iemācīsimies sejas atslābināšanas masāžu.
Jūs ne tikai paši iemācīsieties, bet arī saņemsiet to no sava partnera.
Praktizēsim pa pāriem uz grīdas, uz paklājiņa vai biezāka matrača.
Ņemiet līdz ērtu apģērbu, kas netraucē kustībām.

Semināra plāns:
1.diena – 9.marts no 17.00 līdz 21.00
Iepazīsimies viens ar otru un parunāsim par Taizemes masāžu.
Apskatīsim tehnikas, indikācijas un kontrindikācijas.
Mācīsimies izmantot savu ķermeņa svaru, izmantot sviras.
Mācīsimies pareizi elpot un maksimāli atslābināties, izpildot tehnikas.
Iepazīsimies ar partnera ķermeni un tā muskuļu tonusu.
Strādāsim ar trapeces muskuli, sēžot sakrustotām kājām.
Darbs ar pēdām un kājām, guļot uz muguras.
Taizemes maigā kāju stiepšana. Tas būs īpaši patīkami tiem, kas nodarbojas ar jogu.
2. diena – 10.marts no 12.00 līdz 16.00
Darbs ar plecu joslu un roku muskuļiem.
Kakla, galvas un sejas masāža.
Nobeiguma tēma – “Mugura, gurnu muskuļi un kāju mugurējā virsma”.

Būs silti, jauki un sirsnīgi! Gaidīsim Jūs!
2 dienu (4 stundas dienā) seminārs maksā:
* līdz 2.martam – 90 eiro;
* no 3. marta līdz 8. martam (ieskaitot) – 100 eiro;
* semināra dienā – 105 eiro.
Atlaide pāriem (sieva/vīrs, meitene/puisis, radinieki) 165 eiro no pāra.
Reģistrācija ir spēkā pēc apmaksas! Dalībnieku skaits ir ierobežots.
Reģistrēties pie Svetlanas Černousas:
Tālr.: +371 26954778

Seminārs notiks jogas studijā Vinyasa, Antonijas ielā 20b, Rīga.

0
Page 1 of 7 12345...»