Yin Yoga & Live Music with Alan and Charlie

We invite you to relax and unwind in this very special one day class. Alan will guide you through an intelligent series of grounding postures that will soothe your nerves and open your mind. Charlie’s guitar and majestic voice will sweep you away to another dimension.

Yin Yoga is slow and gentle and works on the connective tissues of the body. It’s aim is to increase circulation in the joints and improve flexibility. Yin is suitable for first time students as well as seasoned practitioners.

Price 10€

Booking at https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2019-02-02&lt=staff

0

Atvērtā iepazīšanās nodarbība

Trešdien, 19. decembrī, plkt. 19:30 notiks atvērtā
nodarbība ar Lāsmu Metniece. Atvērtu nodarbību mēs piedāvājam
bez maksas gan jaunajiem, gan esošajiem studijas klientiem.

Pieteikties uz nodarbību iespējams šeit: https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2018-12-19&lt=staff

Lūdzu piesakieties uz nodarbību savlaicīgi, jo vietu skaits irierobežots!

Vairāk par Lāsmu, 

Mana iepazīšanās ar jogu notika dzīves periodā, kad meklēju draugu, dveseles radinieku, vietu, kur justies kā mājās. Joga kļuva par šo vietu un ir dāvājusi man neskaitāmas vienreizējas tikšanās, piedzīvojumus, iekšēju mieru un spēju novērtēt to, kas man ir – šeit un tagad. Man joga nozīmē dzīves mākslu, vienīgo ceļu uz pilnīgu sevis apzināšanos. Tas ir ķermeņa un dvēseles līdzsvars, kas nav sasniedzams bez disciplīnas, garīgas klātbūtnes un absolūtas mīlestības. 

Ar jogu nodarbojos jau vairākus gadus un 2018.gadā ieguvu jogas pasniedzējas sertifikāciju starptautiski atzītas programmas ietvaros Indijā (Ashiyana Teacher Training / RYS 200 Yoga Alliance).

Manas nodarbības ir plūstoša Hatha joga (Hatha Flow), ietverot sevī Anusara un Sadhana jogas principus, kur liela nozīmē tiek piešķirta fiziski pareizai asanu izpildei, dažādām elpošanas metodēm, meditatīvai praksei un vieglam aicinājumam pārvarēt fiziskos un garīgos šķēršļus, lai atvērtu savu sirdi un gūtu garīgu piepildījumu. Nodarbību mērķis ir stiprināt ķermeņa iekšējo muskulatūru un atbrīvot prātu no emocionāliem sasprindzinājumiem jeb blokādēm. Uz nodarbībām aicināts ikviens, neatkarīgi no iepriekšējas pieredzes.

0

Jivamukti Joga Čakru Harmonizēšanai

Adventes laikā mūs parasti pārņem iekšēja vēlme kļūt labākiem, tīrākiem, vieglākiem, sakārtot un uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem.

Joga māca, ka cilvēka ķermenim ir septiņi galvenie enerģijas centri, saukti par čakrām. Kad šie enerģijas centri ir atvērti, veselīgi, tad tādi esam arī mēs – fiziski, emocionāli un attiecībās ar citiem. Taču, ja traumu, slimību vai neveselīgu attiecību dēļ čakras ir bloķētas, tiek bloķēta arī mūsu iespēja būt savā iespējami labākajā fiziskajā un emocionālajā stāvoklī.

Jivamukti jogas unikālā un iedvesmojošā čakru harmonizēšanas programma vada praktizētāju caur noteiktām pozām, afirmācijām un vienkāršām mantrām, kuras atbrīvo un līdzsvaro čakras. Tā ir pilnīga ķermeņi, prātu un garu aptveroša prakse; jūsu enerģija uzplaukst un aktivizējas dzīvības spēks, jūs iegūstat jaunu laimes, miera un pilnības izjūtu.

Šī, uz senajām jogas mācībām balstītā, čakru harmonizēšanas programma ir piemērota un noderīga arī mūsdienās. Steidzīgajā laikā, kad daudzi no mums jūtas atšķirti no citiem un no savas būtības, šī programma piedāvā iespēju dziedēt ķermeni, atvērt sirdi un dzīvot ar prieku.

Nodarbība notiks 2018. gada 16. decembrī, plkst. 15:00, jogas studijā Vinyasa, Rīgā, Antonijas ielā 21b, un to vadīs sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja Vineta Klotiņa.

0

Oļegs Ignatjevs

11. Septembrī, otrdienā, mūsu kolektīvam pievienosies jauns jogas pasniedzējs Oļegs Ignatjevs! Viņš vadīs nodarbības trešdienās (13:15-14:10) un otrdienu vakaros (19:30-20:45)

Vairāk par Oļegu lasi šeit

0

Jivamukti XXL with Karina

Special Jivamukti Yoga masterclass with Karina, Barcelona based teacher who offers regular classes at the local Jivamukti Yoga Center.

On the 1st of September we are about to begin a new season which will require new resources, strength, creative approaches to the challenges ahead. Let us start fresh!

1:45 hrs “Criss Cross” flow will bring about a vigorous Jivamukti yoga practice with its essential ingredients and will offer twisting and back bending focus. This practice will allow us to go inwards, remove the clutter of the old and open space for the new inspiration that the fall may bring.

About the teacher: Karina is an Advanced Certified Jivamukti Yoga Teacher and Thai massage Therapist. She was born in Latvia but lived in USA, France, UK and can call Barcelona her home. She studied in Mandiram Yoga Dinamico in Barcelona to begin with and continued her training in Krishnamacharya Yoga Mandiram. She is dedicated to Jivamukti yoga method since 2012 because it “adapts ancient teachings to the modern urban lifestyle”. In her classes Karina opens a space for self-understanding and growth, her experience in Thai Massage helps her understand the energy body and assist the students toward more focused and elevated practice.

Price: 15€

Language: English

Booking online https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2018-09-01&lt=staff

All questions send to vinyasa@vinyasa.lv

0
Page 1 of 6 12345...»