Govind (Aleksejs Busarovs)

2003. gadā es apmeklēju savu pirmo jogas nodarbību, man bija interesanti noskaidrot, kādēļ tādas zvaigznes kā Madonna un Stings piekopj šo eksotisko nodarbi. Man joga iepatikās uzreiz, un nu jau vairāk kā 10 gadus to praktizēju.

Jogas nodarbības sāku vadīt 2007. gadā, bet vēlak zināšanas papildināju Indijā, Dharamsalā (200 st. sertifikāts no YogaLife) un Rišikešā, Anand Prakaš Ašramā (500 st. sertifikāts no World Conscious Yoga Family).

Par savu skolotāju un draugu uzskatu Vinaya Chaitanya, kurš ir Nataraja Guru māceklis. Lielu iespaidu uz manu jogas praksi atstāja arī Yogi Višviketu no Akhanda Yoga un Deva Ram no Yogi Nomad. Meklējot savu Guru, man bija tā iespēja pabūt Indijā, Nepālā un Tibetā, taču tikai atgriežoties mājās sapratu, ka galvenais skolotājs vienmēr ir līdzās – mēs to nēsājam savā sirdī.

Pateicoties intensīvām mācībām Indijā un uzkrātajai pieredzei, man izdevās nodibināt Baltijas jogas pasniedzēju skolu “Gundega”, kur esmu programmas direktors. Tā ir pirmā jogas skolotāju skola Baltijā, kurai ir starptautiskā akreditācija no Yoga Alliance.

Papildus jogai es nodarbojos arī ar peldēšanu un brīvo laiku labprāt pavadu pie dabas.

Joga man ir miera avots.

Es pasniedzu Hatha jogu iesācējiem.

e-ryt500yacep