Cena par vienu nodarbību:

10€      Vienas nodarbības cena, atteicas uz visam nodarbībām

8€         Bērnu joga

39€      Individuālā nodarbība

Ar abonementu jogas nodarbības ir lētāk!

Abonementu cenas:

35€      Četru nodarbību abonements. Jāizmanto mēneša laikā.

30€      Bērnu jogas abonements četram nodarbībam. Jāizmanto divu mēnešu laikā.

69€      Deviņu nodarbību abonements. Jāizmanto divu mēnešu laikā.

Neapmeklētas nodarbības netiek pārnestas uz nākošu abonementu. Nav iespējams termiņu pagarināt. Abonementu nevar nodot citai personai!

Mēneša abonementu cenas:

39€      Rīta un pusdienlaika nodarbību mēneša abonements. Derīgs uz rīta   jogu plkst. 07:00 un 09:00 un pusdienlaika jogu plkst. 12:00

49€      Neierobežots vakara nodarbību mēneša abonements. Derīgs uz vakara nodarbībām plkst. 17:00, 18:00 un plkst. 19:30

59€      Neierobežots mēneša abonements. Neierobežots jogas nodarbību skaits Jūsu izvēlētajā laikā

295€    Neierobežots abonements uz 6 mēnešiem

469€    Neierobežots abonements uz 12 mēnešiem

Abonementa darbību ir iespējams (bez maksas) arī “iesaldēt” vienu reizi tā darbības laikā. Abonementu nevar nodod citai personai!

Logo Visa-Mastercard

Par nodarbībām un abonementiem iespējams norēķināties studijā skaidrā naudā vai internetā, Jogas Studijas Vinyasa sistēmā, izmantojot norēķinu kartes Visa vai MasterCard. Lai norēķinātos elektroniski, sekojiet mūsu instrukcijai šeit.

Reģistrācija uz nodarbībām beidzas 2 stundas pirms nodarbības sākuma. Reģistrēšanās uz Rīta jogas nodarbību un Labdarības jogas nodarbību beidzas plkst. 21:00 iepriekšējā dienā.

Nodarbību grafiks, nodarbību laiki un pasniedzēji, kas vada nodarbības, var mainīties. Sekojiet līdzi izmaiņām grafikā, kā arī mūsu Facebook lapas jaunumos!

Neskaidrību gadījumā rakstiet: vinyasa@vinyasa.lv