Atvērtā iepazīšanās nodarbība

Trešdien, 19. decembrī, plkt. 19:30 notiks atvērtā
nodarbība ar Lāsmu Metniece. Atvērtu nodarbību mēs piedāvājam
bez maksas gan jaunajiem, gan esošajiem studijas klientiem.

Pieteikties uz nodarbību iespējams šeit: https://vinyasa.pike13.com/schedule#/list?dt=2018-12-19&lt=staff

Lūdzu piesakieties uz nodarbību savlaicīgi, jo vietu skaits irierobežots!

Vairāk par Lāsmu, 

Mana iepazīšanās ar jogu notika dzīves periodā, kad meklēju draugu, dveseles radinieku, vietu, kur justies kā mājās. Joga kļuva par šo vietu un ir dāvājusi man neskaitāmas vienreizējas tikšanās, piedzīvojumus, iekšēju mieru un spēju novērtēt to, kas man ir – šeit un tagad. Man joga nozīmē dzīves mākslu, vienīgo ceļu uz pilnīgu sevis apzināšanos. Tas ir ķermeņa un dvēseles līdzsvars, kas nav sasniedzams bez disciplīnas, garīgas klātbūtnes un absolūtas mīlestības. 

Ar jogu nodarbojos jau vairākus gadus un 2018.gadā ieguvu jogas pasniedzējas sertifikāciju starptautiski atzītas programmas ietvaros Indijā (Ashiyana Teacher Training / RYS 200 Yoga Alliance).

Manas nodarbības ir plūstoša Hatha joga (Hatha Flow), ietverot sevī Anusara un Sadhana jogas principus, kur liela nozīmē tiek piešķirta fiziski pareizai asanu izpildei, dažādām elpošanas metodēm, meditatīvai praksei un vieglam aicinājumam pārvarēt fiziskos un garīgos šķēršļus, lai atvērtu savu sirdi un gūtu garīgu piepildījumu. Nodarbību mērķis ir stiprināt ķermeņa iekšējo muskulatūru un atbrīvot prātu no emocionāliem sasprindzinājumiem jeb blokādēm. Uz nodarbībām aicināts ikviens, neatkarīgi no iepriekšējas pieredzes.

0